Котушка Shimano Stella SW-C 8000PG (STLSW8000PGC)
Відео 3 |
Shimano Stella SW-C 8000PG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Stella SW-C 8000PG
Усі ціни 17 →Катушка рыболовная Катушка Shimano Stella 19' SW-C 8000PG 13+1BB | 55 050 грн. |
Катушка Shimano Stella SW-C 8000PG 13+1BB (STLSW8000PGC) | 55 050 грн. |
Котушка Shimano Stella SW-C 8000PG 13+1BB (STLSW8000PGC) | 55 050 грн. |
Катушка Shimano Stella SW-C 8000PG 13+1BB (STLSW8000PGC) STLSW8000PGC | 55 050 грн. |
Катушка Shimano Stella SW-C 8000PG 13+1BB 2266.96.29 | 55 050 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →