Заглибний насос Shimge NKm3/3
Shimge NKm3/3 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge NKm3/3
Усі ціни 6 →Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 550Вт Hmax 33м | 11 038 грн. |
Насос глубинный с нижним забором 0,55кВт Qmax 90 л/мин. Нmax 33м Shimge NK | 11 038 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NK(m) 3/3-0.55 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 33(21)м, Ø1 | 11 038 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NK(m) 3/3-0.55 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 33(21)м, 12 | 11 038 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 550Вт Hmax 33м | 11 038 грн. |
Насос колодязний SHIMGE NKm3/3-0.55 | 9 934 грн. |
Модификації Shimge NKm3/3
Ціни на Shimge NKm3/3 |
---|---|---|---|---|
Shimge NKm3/3 | від 9 934 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/4 | від 10 436 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/6 | від 11 418 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →