Заглибний насос Shimge QDX1.5-25-0.55L
Shimge QDX1.5-25-0.55L відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge QDX1.5-25-0.55L
Насос занурювальний дренажний SHIMGE відцентровий 550Вт Hmax 25м 5.5м³/ч д | 6 409 грн. |
Насос дренажний SHIMGE QDX1.5-25-0.55K3, Hmax=25 м, Qmax=100 л/хв. 1040658 | 6 409 грн. |
Насос дренажний SHIMGE QDX1.5-25-0.55K3, Hmax=25 м, Qmax=100 л/хв. | 6 409 грн. |
Насос занурювальний дренажний SHIMGE відцентровий 550Вт Hmax 25м 5.5м/ч дл | 6 409 грн. |
Модификації Shimge QDX1.5-25-0.55L
Ціни на Shimge QDX1.5-25-0.55L |
---|---|---|---|---|
Shimge QDX1.5-17-0.37L | від 5 012 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge QDX1.5-25-0.55L | від 6 409 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge QDX1.5-32-0.75L | від 7 084 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →