Заглибний насос Shimge NKm3/4
Shimge NKm3/4 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge NKm3/4
Усі ціни 6 →Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 44м | 11 596 грн. |
Насос глубинный с нижним забором 0,75кВт Qmax 90 л/мин. Нmax 44м Shimge NK | 11 596 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NKm 3/4-0.75 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 44(30)м, Ø126 | 11 596 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NKm 3/4-0.75 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 44(30)м, 126 | 11 596 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 44м | 11 596 грн. |
Насос колодязний SHIMGE NKm3/4-0.75 | 10 436 грн. |
Модификації Shimge NKm3/4
Ціни на Shimge NKm3/4 |
---|---|---|---|---|
Shimge NKm3/3 | від 9 934 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/4 | від 10 436 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/6 | від 11 418 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →