Заглибний насос Shimge QDY3-30/2-0.75K2
Shimge QDY3-30/2-0.75K2 відцентровий 5 м³/год 38 м 5 м³/год 67 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge QDY3-30/2-0.75K2
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 38м | 12 788 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE QDY3-30/2-0.75K2 Нмах 38м, Qмах 95л/хв, Ø185мм | 12 788 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE QDY3-30/2-0.75K2 Нмах 38м, Qмах 95л/хв, 185мм D | 12 788 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 38м | 12 788 грн. |
Модификації Shimge QDY3-30/2-0.75K2
Ціни на Shimge QDY3-30/2-0.75K2 |
---|---|---|---|---|
Shimge QDY3-30/2-0.75K2 | від 12 788 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge QDY3-55/4-1.5K2 | від 16 692 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →