Заглибний насос Wilo Initial Drain 13-9
Wilo Initial Drain 13-9 6 м³/год 5 м 6 м³/год 6 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Initial Drain 13-9
Усі ціни 29 →Насос занурювальний дренажний WILO вихровий Initial DRAIN 13-9 750Вт Hmax | 5 826 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Drain 13-9 (4186548) 4186548 | 5 245 грн. |
Дренажний насос Wilo Initial Drain 13-9 (4186548) 4186548 | 5 245 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Drain 13-9 (4186548) | 5 245 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Drain 13-9 (4186548) | 5 373 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Wilo Initial Drain 13-9
Ціни на Wilo Initial Drain 13-9 |
---|---|---|---|---|
Wilo Initial Drain 10-7 | від 3 587 грн. | 26 пропозицій | ||
Wilo Initial Drain 13-9 | від 4 790 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →