Намет SKIF Outdoor Askania
Фото 9 |
SKIF Outdoor Askania
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:5.9 кг
Для транспортування і зберігання в комплекті йде чохол для намету і два окремих чохла для кілочків і каркасних труб. Водовідштовхувальний матеріал.
Чотиримісний намет має тільки одну спальну зону, але з великим просторим тамбуром.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити SKIF Outdoor Askania
Усі ціни 18 →Палатка Skif Outdoor Askania green (389.02.42) 129745 | 8 530 грн. |
Намет Skif Outdoor Askania, SOTASKN | 8 880 грн. |
Палатка Skif Outdoor Askania green SOTASKN | 8 530 грн. |
Skif Палатка четырехместная Skif Outdoor Askania, темно-зеленая SOTASKN | 8 530 грн. |
Намет Skif Outdoor Askania Green (SOTASKN) | 7 241 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →