Спальний мішок Sierra Designs Get Down 550F 35 Long (70614421L)
Відео 1Фото 6 |
Sierra Designs Get Down 550F 35 Long легкийпух 198x76 см, t 1 °C213x81 см, t 1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sierra Designs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sierra Designs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sierra Designs Get Down 550F 35 Long
Усі ціни 10 →Спальний мішок Sierra Designs Get Down 550F 35 Long 70614421L | 9 660 грн. |
Спальний мішок Sierra Designs Get Down 550F 35 Long (70614421L) 70614421L | 9 660 грн. |
Спальний мішок Sierra Designs Get Down 550F 35 Long Помаранчевий (70614421 | 9 660 грн. |
Sierra Designs спальник Get Down 550F 35 Long | 9 660 грн. |
Спальник Sierra Designs Get Down 550F 35 Long (70614421L) | 10 037 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sierra Designs Get Down 550F 35 Long
Ціни на Sierra Designs Get Down 550F 35 Long |
---|---|---|---|---|
Sierra Designs Get Down 550F 35 Regular | від 8 085 грн. | 11 пропозицій | ||
Sierra Designs Get Down 550F 35 Long | від 9 660 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →