Спальний мішок Turbat Nox 400 (012.005.0181)
Фото 13 |
Turbat Nox 400 |
|
Фронтальна блискавка. Легкий трисезонний спальник.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Turbat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Turbat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Turbat Nox 400
Усі ціни 17 →Turbat Nox 400 grey - 185 см | 8 995 грн. |
Спальник Turbat Nox 400 012.005.0181 | 8 995 грн. |
Спальник пуховий Turbat NOX 400 grey/cheddar orange - 195 см - сірий/помар | 10 345 грн. |
Спальный мешок Turbat Nox 400 Grey - 185 см - серый - Uni | 8 996 грн. |
Спальний мішок пуховий Turbat NOX 400 grey - 185 см 012.005.0181 | 8 995 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →