Спальний мішок Deuter Exosphere -10 (2019)
Фото 3 |
Deuter Exosphere -10 (2019) |
|
Розрахований на зріст до 185 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Exosphere -10 (2019)
Усі ціни 13 →Спальный мешок Deuter Exosphere -10 левый 3700721 3515 1 | 9 920 грн. |
Спальный мешок Deuter Exosphere -10° колір 3515 steel-fire лівий 3700721 3 | 9 920 грн. |
Спальний мішок Deuter Exosphere -10° Steel-Fire лівий (3700721 3515 1) 370 | 9 920 грн. |
Спальник Deuter Exosphere -10 ° (3515 steel-fire правий) 3700721 3515 0 | 8 640 грн. |
Спальник Deuter Exosphere -10 ° (3515 steel-fire правий) 3700721 3515 0 | 8 640 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Deuter Exosphere -10 (2019)
Ціни на Deuter Exosphere -10 (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere -10 SL (2019) | від 9 720 грн. | 12 пропозицій | ||
Deuter Exosphere -10 (2019) | від 8 640 грн. | 13 пропозицій | ||
Deuter Exosphere -10 L (2019) | від 9 280 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →