SSD Silicon Power P34A60 M.2 SP001TBP34A60M28 1 ТБ
Відео 7 | Очікується у продажу 3 228 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x; Контролер: Silicon Motion SM2263XT; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 1600; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 2200; DWPD (разів/день): 0.3; Гарантія виробника: 5 років; |
Silicon Power SP001TBP34A60M28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
П'ятирічна гарантія, ресурс запису 150 TBW. При роботі у ноуті прогрівався до 45 градусів, при роботі у десктопі відчуває собі краще (40-41 градус). Олександр Котелевський: користуюся Silicon Power SP256GBP34A60M28 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Silicon Power P34A60 M.2 SP001TBP34A60M28
Ціни на Silicon Power P34A60 M.2 SP001TBP34A60M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ | від 910 грн. | 16 пропозицій | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ | від 1 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP002TBP34A60M28 2 ТБ | від 5 489 грн. | 2 пропозиції |
На кінець 2023 року нічого особливого собою не являє, але це надійна робоча ковзаня.