SSD Silicon Power DS72 SP250GBUC3S72V1K 250 ГБ
Silicon Power SP250GBUC3S72V1K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power DS72 SP250GBUC3S72V1K 250 ГБ
Усі ціни 19 →Silicon Power DS72 250 Gb Black (SP250GBUC3S72V1K) | 1 545 грн. |
Silicon Power DS72 250 Gb Black (SP250GBUC3S72V1K) | 1 574 грн. |
SSD накопитель Silicon Power ds72 250Gb usb 3.2 / Type-C tlc (sp250gbuc3s7 | 1 692 грн. |
Silicon Power DS72 250GB Black (SP250GBUC3S72V1K) | 1 536 грн. |
Зовнішній SSD-накопичувач Silicon Power DS72 250GB (SP250GBUC3S72V1K) SP25 | 1 699 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →