Умивальник Simas Lavabo S59 535 мм
Фото 5 |
Simas Lavabo S59 535 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Lavabo S59 535 мм
Усі ціни 17 →Раковина під стільницю Simas Agile 48 см S59 | 4 979 грн. |
Раковина вбудована (у стільницю) знизу Simas Agile 48 х 37 см S59 | 4 872 грн. |
Раковина Simas (S59) | 6 192 грн. |
Раковина врізна під стільницю Simas Agile S59 біла | 6 493 грн. |
Вбудовувана Раковина (в стільницю) знизу Simas Agile 48 х 37 см (S59) | 6 493 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Simas Lavabo S59
Ціни на Simas Lavabo S59 |
---|---|---|---|---|
Simas Lavabo S59 535 мм | від 4 872 грн. | 17 пропозицій | ||
Simas Lavabo S60 550 мм | від 5 713 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →