Умивальник Simas Lavabo S60 550 мм
Фото 5 |
Simas Lavabo S60 535 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Lavabo S60 550 мм
Усі ціни 6 →Раковина під стільницю Simas Agile 55 см S60 | 5 782 грн. |
Раковина вбудована (у стільницю) знизу Simas Agile 55 х 35 см S60 | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 55 cм Simas Agile, glossy white (S 60) | 5 713 грн. |
Умивальник під стільницю Simas Agile 55x35 см, білий (S60 white) S60 | 6 486 грн. |
Умивальник S60 вбудовуваний, білий SIMAS ІТАЛІЯ (S60 white) | 6 966 грн. |
Раковина керамічна 55 cм Simas Agile, matte tela (S 60) | 5 713 грн. |
Модификації Simas Lavabo S60
Ціни на Simas Lavabo S60 |
---|---|---|---|---|
Simas Lavabo S59 535 мм | від 4 872 грн. | 17 пропозицій | ||
Simas Lavabo S60 550 мм | від 5 713 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →