Умивальник Simas Agile AG 40 400 мм
Фото 5 |
Simas Agile AG 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 40 400 мм
Усі ціни 12 →Раковина підвісна Simas Agile 40 см сірий матовий AG40CEMENTO | 7 617 грн. |
Маленька (міні) раковина Simas Agile 40 х 27 см, колір - білий глянсовий A | 5 340 грн. |
Раковина керамічна 40 см Simas Agile, matte pervinca (AG 40) | 7 617 грн. |
Маленька (міні) раковина Simas Agile 40x27 см (AG40) AG40 | 6 407 грн. |
Умывальник подвесной Simas Agile 40x27 AG40 | 6 407 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Simas Agile AG 40
Ціни на Simas Agile AG 40 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 20 400 мм | від 6 723 грн. | 8 пропозицій | ||
Simas Agile AG 40 400 мм | від 5 340 грн. | 14 пропозицій | ||
Simas Agile AG 50 500 мм | від 5 740 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →