Умивальник Simas Agile AG 60 600 мм
Фото 4 |
Simas Agile AG 60 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 60 600 мм
Усі ціни 7 →Раковина накладна Simas Agile 60 см чорний матовий AG60NM | 11 664 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Agile 60 х 40 см AG60 | 8 200 грн. |
Раковина керамічна 60 см Simas Agile, matte white (AG 60) | 11 664 грн. |
Умывальник Simas Agile 60x40 AG60 | 9 847 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Agile 60x40 см (AG60BM) білий матовий | 11 969 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Agile 60 х 40 см, білий матовий AG60 | 10 653 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Agile 60 х 40 см, Nero Matt AG60NERO | 11 330 грн. |
Модификації Simas Agile AG 60
Ціни на Simas Agile AG 60 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 60 600 мм | від 8 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Simas Agile AG 80 800 мм | від 9 204 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →