Умивальник Simas Agile AG 50 500 мм
Фото 6 |
Simas Agile AG 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 50 500 мм
Усі ціни 10 →Раковина підвісна Simas Agile 50 см сірий матовий AG50CEMENTO | 8 728 грн. |
Маленька (міні) раковина Simas Agile 50 х 27 см, білий глянсовий AG50 | 5 740 грн. |
Раковина керамічна 50 см Simas Agile, glossy black (AG 50) | 8 728 грн. |
Маленька (міні) раковина Simas Agile 50x27 см, Nero Matt (AG50NM) AG50NM | 8 323 грн. |
Умывальник подвесной Simas Agile 50x27 AG50 | 6 794 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Simas Agile AG 50
Ціни на Simas Agile AG 50 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 40 400 мм | від 5 340 грн. | 14 пропозицій | ||
Simas Agile AG 20 400 мм | від 6 723 грн. | 8 пропозицій | ||
Simas Agile AG 50 500 мм | від 5 740 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →