Спальний мішок Naturehike L250 (NH21MSD07)
Фото 10 |
Naturehike L250 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike L250
Усі ціни 80 →Спальник з капюшоном Naturehike L250 NH21MSD07, (9°C), правий, блакитний | 1 600 грн. |
Спальник з капюшоном Naturehike L250 NH21MSD07 (9°C) лівий блакитний (6927 | 1 650 грн. |
Спальный мешок Naturehike L250 NH21MSD07, (9°C), правый серый (69275957748 | 1 650 грн. |
Спальник з кап. Naturehike L250 NH21MSD07, правий, сірий(6927595774847-R) | 1 360 грн. |
Спальний мішок Naturehike L250 NH21MSD07, (9°C), правий, сірий 69275957748 | 1 650 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →