Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   SKMEI

Наручний годинник SKMEI 2155BKBK

Фото - Наручний годинник SKMEI 2155BKBK
Фото 5
SKMEI 2155BKBK
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуКитай
Механізм
Тип механізмукварцові
Джерело ходу (живлення)батарейка / CR2025 /
Циферблат
Тип циферблатацифровий
Колірчорний
Підсвічуванняелектронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
світовий час
тахіметр
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусалатунь
Колір корпусачорний
Матеріал склапластик
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцячорний
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина46 мм
Вага85 г
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити SKMEI 2155BKBK

Усі ціни 24 →

Skmei 2155BKBK All Black

Маркетплейс: MAUDAU  Lekos З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
705 грн.

Skmei Наручний годинник Skmei 2155BKBK Black (1080-2660)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.

Чоловічий годинник Skmei 2155BKBK All Black

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Годинник наручний чоловічий SKMEI 2155BKBK

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
610 грн.

Чоловічий наручний годинник 2155BKBK All Black Skmei (2000003183906)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Made for your Space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
863 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на SKMEI 2155BKBK