Кондиціонер Gree Change Pro GWH24KG-K3DNA5G 64 м²
Відео 8Фото 2 |
Gree Change Pro GWH24KG-K3DNA5G 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2180/2220 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Change Pro GWH24KG-K3DNA5G
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Ще два-три роки тому суто китайські марки кондиціонерів були помітно дешевшими від інших, але зараз вони зрівнялися за вартістю. І сталося це невипадково. Рівень функціоналу та якості таких марок як Медея чи Грі серйозно виріс, тож робити знижку їм тепер не з руки. Все це розповіла мені моя дочка, яка працює у мегамаркеті побутової техніки, а їй це у свою чергу сказав продавець із "кліматичного" відділу. Він порадив взяти таку інверторну модель Грі. Щодо грошей вона й трохи кусається, я розраховував на щось подешевше, але послухався поради і купив саме її. У роботі вже півтора місяці, спекотно у нас стало ще в травні, і поки що можу говорити про нього лише чудово. Оскільки висить він у спальні, почну з головного – він чудово холодить та вміє це робити тихо. На максимумі вентилятора, невеликий шум звичайно є, але навіщо його ганяти на максимумі, якщо він і так добре справляється. Для сну є спеціальний режим, у якому його взагалі не чути. Вміє не тільки охолоджувати, а й гріти повітря у кімнаті, причому може це робити навіть у мороз. Дозволяє працювати як у ручному режимі, так і "на автоматі", причому автоматичні програми у нього класні, тихі та кімнату охолоджують швидко. Фільтрує повітря не тільки механічно, а й за допомогою електростатичного фільтра. Може працювати при низькій стовій напрузі, що у нас в мережі не рідкість. Не дозволяє робити фреонопровід довше 15-ти метрів, що обмежило мене у виборі місця встановлення внутрішнього блоку. Кажуть, що у офіційних представників Гри гарантія на такі моделі довша і коливається від трьох до п'яти років, а мені дали лише два (( |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Gree Change Pro GWH24KG-K3DNA5G
Ціни на Gree Change Pro GWH24KG-K3DNA5G |
---|---|---|---|---|
Gree Change Pro GWH09KF-K3DNA5G 26 м² | від 10 391 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree Change Pro GWH12KF-K3DNA5G 35 м² | від 11 867 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree Change Pro GWH18KG-K3DNA6G 52 м² | від 17 834 грн. | 7 пропозицій | ||
Gree Change Pro GWH24KG-K3DNA5G 64 м² | від 28 159 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →