Кондиціонер TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D 67 м²
Відео 7 | Очікується у продажу 29 990 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 67; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1875/1945; Потужність в режимі охолодження (Вт): 6700; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7250; Циркуляція (м³/год): 1150; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/39 |
TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D 67 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:67 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1875/1945 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Smart Wi-Fi GS-24D
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Думав, що зможу підібрати кондиціонер сам, принаймні з рештою побутової електроніки, у мене все виходило, але тут все трохи складніше, і я вирішив порадитися з професіоналом. Майстер пояснив мені, що бажано купувати апарат із інверторним управлінням. Такі варіанти недешеві, але економічніші і довговічніші ніж ті, що працюють за класичною схемою. Так що довелося розщедритися і, послухавшись поради, отоваритися таким кондиціонером. Досить потужний апарат. Встановив його з таким розрахунком, щоб він охолоджував дві суміжні кімнати загальною площею 24 кв. метри. Якщо запустить його в турборежимі, то навіть у сильну спеку вже через 10 хвилин температура відчутно падає, а через 15-20 взагалі опускається до потрібної цифри. Якщо увімкнути ручний режим керування вентилятором, то на мінімумі і біля нього вентилятор майже не чути. Як і всі сучасні кондиціонери, вміє перемішувати повітря так, щоб усереднювати його температуру. У режимі обігріву включав його під час квітневого похолодання (того самого, що принесло нехилий такий снігопад). Гріє добре. Важливо, що завдяки потужному вентилятору повітря гріється не тільки вгорі, але по всьому об'єму. До речі, якщо температура, яку кондиціонер встановлює в автоматичному режимі, не влаштовує, то можна включити режим АйФіл і тоді система керування апаратом братиме дані не зі свого власного термодатчика, а з вбудованого датчика в пульт ДК. Не дозволяє розвиватися в собі грибкам і цвілі. Починаючи з середньої швидкості вентилятора і більш швидкісних режимах внутрішній блок відчутно шумить. На самому початку роботи, приблизно 10 днів пахнув типовим "пластиковим" запахом. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D
Ціни на TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D |
---|---|---|---|---|
TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D 22 м² | від 16 817 грн. | 6 пропозицій | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-09D 25 м² | від 14 430 грн. | 6 пропозицій | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-18D 46 м² | від 32 525 грн. | 2 пропозиції | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D 67 м² | від 29 990 грн. | 2 пропозиції |