Смартфон Sony Xperia 5 III 128 ГБ
Відео 43Фото 8 | Товар застарів 18 679 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.1; роздільна здатність екрану: 2520х1080 (21:9); Захист екрана: Gorilla Glass v6; Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 888 5G; Процесор (ГГц): 2.84; Графічний процесор: Adreno 660; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR5 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Sony Xperia 5 III 128 ГБ
128 ГБ
256 ГБ
Екран:6.1 ", 2520х1080 (21:9), 449 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:168 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 34 428 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 28 730 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 39 990 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 27 190 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 589 грн.
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 29 690 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 23 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 2 308 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 + MSM9215M, камера: 13 МП, NFC, захист IP57, зарядка: 2330 мАгод, 146 г
від 34 524 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 43 130 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 3 724 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android 7.1, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650, камера: 23 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 2620 мАгод, 153 г
від 11 162 грн.
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 163 г
від 38 000 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 30 104 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
Відеоогляди
Xperia 5 III Official Product Video – Speed and beyond, made compact
14 квітня 2021613 011 переглядів
Unboxing Xperia 1 III and Xperia 5 III with Dom O’Brien
14 квітня 2021451 146 переглядів
Sony Xperia 5 III review
4 серпня 2021402 393 перегляда
Sony Xperia 5 III | Unboxing & Full Tour
5 серпня 2021169 511 переглядів
Sony Xperia 5 III Review | Stick with the Mark 2?
10 серпня 2021157 233 перегляда
Sony Xperia 5 III unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
19 січня 2022267 переглядів
Sony Xperia 1 III и Xperia 5 III ДОСТУПНЫ ДЛЯ ПРЕДЗАКАЗА В ЕВРОПЕ
25 червня 2021322 перегляда
Как поменять размер текста на Sony Xperia 5 III – Увеличить / уменьшить шрифт на Sony Xperia 5 III
27 грудня 2021228 переглядів
Как включить жестовое управление на Sony Xperia 5 III
27 грудня 2021685 переглядів
Как получить доступ к настройкам разработчика на SONY Xperia 5 III / Секретные настройки на SONY
7 грудня 2021140 переглядів
Как поставить свою картинку на фон клавиатуры Sony Xperia 5 III
27 грудня 2021156 переглядів
Как обойти защиту ФРП на телефоне Sony Xperia 5 III / Обход блокировки гугл на Sony Xperia 5 III
16 грудня 20211 164 перегляда
Как настроить защиту Sony Xperia 5 III | Отпечаток, лицо, пароль
27 грудня 2021343 перегляда
Как узнать свой номер IMEI и SN в SONY Xperia 5 III / Узнать IMEI и серийный номер SONY Xperia 5 III
8 грудня 2021262 перегляда
Как превратить Sony Xperia 5 III в iPhone / Установить IOS на Sony Xperia 5 III
27 грудня 2021276 переглядів
Живые обои Sony Xperia 5 III / Как установить анимированные обои на Sony Xperia 5 III
27 грудня 2021393 перегляда
Sony Xperia 5 III | Sony Xperia 5 mark 3 | Sony Xperia 5 mark three
10 червня 20237 212 переглядів
Sony Xperia 1 III VS Xperia 5 III (2021), Specs, Leaks, Rumours, First Look, Concept!!!
17 квітня 2021132 перегляда
Sony Xperia 5 IV 5G vs Sony Xperia 5 III 5G
2 вересня 20221 141 перегляд
Sony Xperia 5 III 5G smartphone #amazing #gadgets #sony #sonyxperia #5g #5gphone
6 вересня 2021219 переглядів
Oppo Reno 8 Pro vs Sony Xperia 5 III
26 жовтня 2022246 переглядів
How to Turn On Screen Auto Rotation in SONY Xperia 5 III – Find Screen Rotation
4 лютого 2022250 переглядів
Sony Xperia 5 III finally becomes available in the US
12 січня 2022204 перегляда
BOOM! Without PC! Sony Xperia 5 III (XQBQ62), Remove Google Account, Bypass FRP. Android 11.
7 липня 20225 302 перегляда
Gameplay with Sony Xperia 5 iii - Genshin Impact
21 квітня 20221 482 перегляда
How to Check Phone Specification in SONY Xperia 5 III – DevCheck Hardware System Info
4 лютого 2022242 перегляда
How to Add Fingerprint to SONY Xperia 5 III - Save Fingerprint
25 березня 20221 931 перегляд
How to Check IMEI and Serial Number on SONY Xperia 5 III - Find Serial Number and IMEI
25 березня 2022701 перегляд
SONY Xperia 5 III Camera Tricks and Tips | The Best Camera Features & Hidden Options
21 квітня 20226 547 переглядів
Recenzja Sony Xperia 5 mark III - Recenzja po roku - Michał Brożyński 90sekundTECH
26 квітня 20221 164 перегляда
Tech Week: Oszukiwałem Was! Xperia 1 III, Xperia 5 III, TCL 20 Pro 5G, Samsung Z Flip
18 квітня 2021451 112 переглядів
Sony Xperia 5III - Liczy się rozmiar czy technika?
4 жовтня 20217 390 переглядів
Sony Xperia 5 III Recenzja - co mogło pójść nie tak? | Robert Nawrowski
26 вересня 202118 917 переглядів
Motorola Moto g100 vs Sony Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 870 vs Snapdragon 888
13 грудня 2021410 переглядів
Sony Xperia 5 III. Ostatni „maluch” na rynku?
1 грудня 202113 582 перегляда
SONY Xperia 5 III Mały ale nie Wariat | Recenzja
23 січня 20222 651 перегляд
Sony Xperia 5 III - świetny ekran i dobry kompan w fotografii
9 лютого 2022924 перегляда
iPhone 13 mini vs Sony Xperia 1 III ❗❗❗ | Speed Test | A15 Bionic vs Snapdragon 888
9 жовтня 20212 269 переглядів
Sony Xperia 5 III Mała Czarna | Pierwsze Chwile
9 грудня 20212 220 переглядів
XIAOMI 11T Pro vs SONY Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
9 січня 20222 560 переглядів
Przedstawiamy Sony Xperia 5 III
22 квітня 20212 765 переглядів
Recenzja Sony Xperia 5 III - przyjemna ewolucja z pielęgnacją wad
22 вересня 202113 384 перегляда
MNIEJSZE WROGIEM WIĘKSZEGO? Sony Xperia 5 III
29 листопада 202115 639 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП