Комп'ютерне крісло Special4you WAU Network
Фото 33 |
Special4you WAU Network |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you WAU Network
Усі ціни 6 →Офісне крісло Special4You Wau Black Fabric, Charcoal Network (E0789) | 19 800 грн. |
Крісло офісне WAU BLACK FABRIC CHARCOAL NETWORK | 21 037 грн. |
Офісне крісло Special4You Wau Deepred Network (E0802) | 19 800 грн. |
Крісло офісне WAU DEEPRED NETWORK | 21 037 грн. |
Офісне крісло Special4You Wau Black Fabric, Charcoal Network (E0789) | 19 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →