Комп'ютерне крісло Special4you WAU
Відео 2Фото 11 |
Special4you WAU |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you WAU
Офісне крісло Special4You Wau Navyblue Fabric (E0765) | 19 800 грн. |
Офісне крісло Special4You Wau Slategrey Fabric (E0864) | 19 800 грн. |
Офісне крісло Special4You Wau Slategrey Fabric (E0864) | 19 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →