Заглибний насос Pedrollo RXm 1
Pedrollo RXm 1 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo RXm 1
Pedrollo RXm 1 5m | 7 714 грн. |
Pedrollo RXm 1 Дренажний Насос (9.6 м, 7.5 м, 0,25 кВт) | 9 331 грн. |
Заглибний дренажний насос Pedrollo RXm 1 | 9 563 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo RXm 1:
- Доступний варіант з трифазним двигуном
Модификації Pedrollo RXm 1
Ціни на Pedrollo RXm 1 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo RXm 1 | від 7 714 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 2/20 | від 8 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 3/20 | від 9 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 2 | від 8 033 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 3 | від 8 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 5/40 | від 22 727 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →