Литий диск SPORTMAX RACING 236 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
від 3 031 до 3 234 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 236 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 236 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 236 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
Сортувати
Sportmax Racing 236 (R15 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA67.1) BP | 3 031 грн. |
Диски Sportmax Racing SR236 6,5x15 5x112 ET38 DIA67,1 (BP) | 3 033 грн. |
Sportmax Racing SR-236 6.5x15 5x112 ET38 DIA67.1 BP | 3 150 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-236 6.5x15 5x112 ET38 DIA67.1 BP | 3 091 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-236 black polished R15 W6,5 PCD5x112 ET38 DIA67,1 | 3 112 грн. |
Sportmax Racing SR-236 6.5x15 5x112 ET38 DIA67.1 BP | 3 234 грн. |
Закрити
Схожі