Литий диск MKW VENTI-56 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1
від 4 594 до 5 236 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MKW VENTI-56 2
Характеристики
MKW VENTI-56 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW VENTI-56 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA73,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) Venti-56 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA73,1 (HBLP) | 4 627 грн. |
Mi-tech Venti-56 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 HB | 5 160 грн. |
Mi-tech Venti-56 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 HB | 4 804 грн. |
Mi-tech Mi-tech Venti-56 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 HB | 4 657 грн. |
Mi-tech Venti-56 (R17 W7,5 PCD5x114,3 ET42 DIA73,1) 1614901 | 4 594 грн. |
Диск Mi-tech Venti-56 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA73.1 HB | 5 236 грн. |
Закрити
Схожі