Литий диск GT 695 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA73,1
Відео 2 | від 4 517 до 5 348 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GT 695 4
Характеристики
GT 695 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GT 695 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски GT 695 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 (SM) 1002099333 | 4 943 грн. |
GT 695 7,5x17/5x114,3 D73,1 ET40 SM | 4 932 грн. |
GT 695 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) SM | 4 797 грн. |
Диски GT 695 7,5x17 5x114,3 ET40 DIA73,1 (SM) | 4 517 грн. |
GT 695 7.5x17 5x114.3 ET40 DIA73.1 SM | 4 650 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі