Литий диск SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
від 3 005 до 3 440 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 392 9
Характеристики
SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET38 DIA67,1
Сортувати
Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET38 DIA67.1 HS | 3 048 грн. |
Диски Sportmax Racing SR392 6,5x15 5x112 ET38 DIA67,1 (HS) | 3 033 грн. |
Sportmax Racing 392 (R15 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA67.1) HS | 3 031 грн. |
Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET38 DIA67.1 HS | 3 150 грн. |
SPORTMAX RACING Легковий диск SPORTMAX RACING SR 392 HS R15 W6.5 PCD5x112 | 3 289 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі