Струбцина Yato YT-6446 250 мм
Yato YT-6446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6446 250 мм
Струбцина F-образная Yato 250мм (YT-6446) | 385 грн. |
Струбцина КованаТип(F)Столярна Ручна L= 250 мм, h= 80 мм YATO YT-6446 | 464 грн. |
Струбцина YATO 80мм 250мм (YT-6446) | 329 грн. |
Струбцина столярна YATO F-подібна 80 x 250 мм YT-6446 | 385 грн. |
Модификації Yato YT-6446
Ціни на Yato YT-6446 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6445 200 мм | від 368 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6446 250 мм | від 329 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6447 300 мм | від 401 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6448 500 мм | від 335 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →