Струбцина Yato YT-6423 150 мм
1 069 грн. Купити! Струбцина YATO з гвинтовим затиском тип C 150 мм / 6" (YT-6423)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Yato YT-6423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-6423
Ціни на Yato YT-6423 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6420 50 мм | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6421 75 мм | від 525 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6422 100 мм | від 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6423 150 мм | від 1 069 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →