Струбцина Yato YT-64258 300 мм
1 100 грн. Купити! Струбцина столярна YATO С-подібна 300 мм (YT-64258)Маркетплейс: Rozetka.ua SantehSharkЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Yato YT-64258 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-64258
Ціни на Yato YT-64258 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-64250 25 мм | від 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-64251 50 мм | від 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-64252 75 мм | від 198 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-64253 100 мм | від 241 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-64255 150 мм | від 419 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-64256 200 мм | від 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-64257 250 мм | від 710 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-64258 300 мм | від 1 100 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →