Ножиці по металу Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ
Фото 5 |
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ
Усі ціни 24 →Ножиці по металу ручні Stanley FatMax 2-14-567 ліві | 1 080 грн. |
Ножиці по металу Stanley FatMax Aviation Offset ліві, довжина 250 мм 2-14- | 1 016 грн. |
Ножницы по металлу изогнутые левые Stanley "FatMax Aviation" 250мм (2-14-5 | 1 016 грн. |
Ножиці по металу FatMax ™ Aviation Offset довжиною 250 мм, ліві STANLEY 2- | 1 016 грн. |
Ножиці по металу STANLEY (2-14-567) | 1 016 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 2-14-567
Ціни на Stanley FatMax 2-14-567 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ | від 959 грн. | 24 пропозиції | ||
Stanley FatMax 2-14-568 правий різ | від 965 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →