Ножівка Stanley 2-15-289
Фото 5 |
Stanley 2-15-289 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-15-289
Усі ціни 16 →Ножовка Stanley Jet-Cut SP для поперечного и продольного реза древесины 55 | 1 004 грн. |
Ножівка Stanley Jet-Cut SP, довжина 550 мм, 7TPI 2-15-289 | 1 004 грн. |
Ножовка по дереву универсальная Stanley "Jet-Cut SP" 550мм (2-15-289) | 1 004 грн. |
Ножівка Jet-Cut SP довжиною 550 мм для поперечного та поздовжнього різу по | 1 004 грн. |
Ножівка STANLEY Jet-Cut SP L=550 мм (2-15-289) | 1 004 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 2-15-281 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-15-283 — довжина полотна 450 мм
- Модель 2-15-288 — довжина полотна 500 мм
- Модель 2-15-289 — довжина полотна 550 мм
Модификації Stanley 2-15-289
Ціни на Stanley 2-15-289 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-281 | від 640 грн. | 24 пропозиції | ||
Stanley 2-15-283 | від 898 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley 2-15-288 | від 922 грн. | 26 пропозицій | ||
Stanley 2-15-289 | від 1 004 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →