Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02
Відео 3Фото 6 |
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 |
|
Модель 0601063W00 поставляється в чохлі без кейса і штатива, в комплекті 0601063W01 є штатив, поставляється в чохлі, а в комплекті 0601063W02 немає штатива, в комплекті додатково стельове кріплення, поставляється з чохлом і кейсом.
Будівельний нівелір з дальністю дії до 15 м та променями зеленого кольору, добре помітними в умовах яскравого освітлення. Прилад може проєктувати горизонтальну та вертикальну лінії (разом або окремо). Розбіжність променя не перевищує 0.3 мм на дистанції 1 м. Нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional має гарний захист від механічних пошкоджень та попадання пилу або вологи всередину корпусу (клас IP64). Час автономної роботи (від комплекту з 4 батарейок АА) досягає 15 годин. До інструменту додаються чохол, мішень та універсальний магнітний тримач, що дозволяє встановлювати нівелір на деякі металеві поверхні, на зразок металопрофілю для гіпсокартону, сталеві труби або деталі металоконструкцій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02
Усі ціни 10 →Лазерный нивелир Bosch GLL 2-15 G 0601063W02 | 8 499 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + кейс 0601063W02 | 9 999 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 2-15 G в L-boxx с держателем LB 10 | 9 999 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional в чемодані 0601063W02 | 9 999 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + LB 10 + DK 10 + кейс 0601063W02 | 9 600 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02
Ціни на Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 | від 8 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 | від 7 392 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 | від 8 496 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →