Лазерний нівелір Bosch GLL 2-50 Professional 0601063108
Відео 1Фото 8 |
Bosch GLL 2-50 Professional 0601063108 |
|
Модель 0601063104 без штатива, приймача і власника, в комплекті 0601063105 є штатив, в комплекті 0601063102/0601063108 є власник, а в комплекті 0601063103/0601063107/0601063109 — утримувач і приймач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Заявлений термін служби-7 років. Штатно працює протягом гарантійного терміну. ламається через 2 роки, задовго до закінчення терміну служби. Наводить на думки про програмований дефект. користуюся Bosch GLL 2-50 Professional 0601063104 місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 2-50 Professional 0601063108
Ціни на Bosch GLL 2-50 Professional 0601063108 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 2-50 Professional 0601063104 | від 7 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GLL 2-50 Professional 0601063108 | від 10 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GLL 2-50 Professional 0601063109 | від 12 585 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GLL 2-50 Professional 0601063105 | від 7 475 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Від проф. рівня там тільки зовнішність, цей напис і ціна)
Це низькоякісна китайська вироби зламається через рік-другий при не дуже частому використанні. І ремонту не підлягає! Якщо гарантія не скінчилася, Вам на новий замінять. Це досконале неподобство і ганьба - такі товари ринку випускати.