Лазерний нівелір Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00
Відео 8Фото 6 |
Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00 |
|
Зелений лазер. Зеніт та надір. Утримувач. Кейс. Мета.
Модель 0601066J00 поставляється без штатива, а модель 0601066J0D — з штативом BT150
Лазерний нівелір, здатний будувати дві площини та дві точкові проекції. Проєктує промені на відносно невелику відстань (до 15 м), тому призначений насамперед для використання всередині приміщень. Наявність двох точкових проекцій (для позначення зеніту та надиру) дозволяє використовувати цей пристрій для виконання робіт, пов'язаних з монтажем трубопроводів через перекриття або встановлення стельових світильників. Лазери для побудови площин зелені, для точкових проекцій червоні. Нівелір Bosch GCL 2-15 G Professional комплектується тримачем RM 1 - пристосуванням для монтажу нівеліру на різні поверхні та об'єкти. У комплект поставки також входять пластиковий кейс та мішень (візирна марка).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00
Усі ціни 20 →Лазерный нивелир Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00 | 7 499 грн. |
Комбінований лазер Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00 | 8 919 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GCL 2-15 G 0601066J00 | 8 919 грн. |
Нівелір лазерний Bosch GCL 2-15 G Professional (0601066J00) 0601066J00 | 8 918 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-15 G Professional 0601066J00 | 8 919 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →