Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02
Відео 1Фото 4 |
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02 без приймачприймач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02
Усі ціни 13 →Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02 | 8 739 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GCL 2-50 в чемодане с держателем и 3 б | 8 739 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional з мішенню (0601066F02) 060106 | 8 739 грн. |
Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 Professional, з кріпленням RM 1 0601066F | 8 739 грн. |
Нивелир лазерный Bosch GCL 2-50 + RM1 + BM3 + кейс (0601066F02) | 8 739 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02
Ціни на Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02 | від 7 253 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01 | від 7 999 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →