Молоток Stanley 1-51-489
Stanley 1-51-489 450 г570 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-51-489
Усі ціни 15 →Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw с весом головки 570 г 1-51-489 | 954 грн. |
Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw з вагою головки 570 г 1-51-489 | 954 грн. |
Молоток столярный с гвоздодером Stanley "Bluestrike Curve Claw" 570г (1-51 | 954 грн. |
Молоток Bluestrike Curve Claw з вагою головки 570 г, з загнутим цвяходером | 954 грн. |
Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw 330 мм 1-51-489 | 954 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley 1-51-489
Ціни на Stanley 1-51-489 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-51-488 | від 902 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley 1-51-489 | від 953 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →