Молоток Stanley 1-51-488
Stanley 1-51-488 450 г570 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-51-488
Усі ціни 19 →Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw с весом головки 450 г 1-51-488 | 904 грн. |
Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw з вагою головки 450 г 1-51-488 | 904 грн. |
Молоток Bluestrike Curve Claw з вагою головки 450 г, з загнутим цвяходером | 904 грн. |
Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw 325 мм 1-51-488 | 904 грн. |
Молоток Stanley Bluestrike Curve Claw (1-51-488) 1-51-488 | 902 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley 1-51-488
Ціни на Stanley 1-51-488 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-51-488 | від 902 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley 1-51-489 | від 953 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →