Сумка Stanley STST1-73615
Фото 5 |
Stanley STST1-73615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-73615
Усі ціни 36 →STANLEY STST1-73615 | 1 540 грн. |
Сумка для інструменту глибока, 14 STANLEY STST1-73615 | 1 540 грн. |
Сумка глибока для інструментів Stanley 14 STST1-73615 | 1 540 грн. |
Сумка Stanley (STST1-73615) | 1 540 грн. |
Сумка для інструментів Stanley Deep Covered Bag 14" (STST1-73615) | 1 539 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →