Шухляди для інструменту Stanley 1-70-326
Фото 25 |
Stanley 1-70-326 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-70-326
Усі ціни 35 →STANLEY 1-70-326 | 4 535 грн. |
Ящик MOBILE WORKCENTER 3 в 1, розміри 475x284x630 мм, на колесах STANLEY 1 | 4 535 грн. |
Ящик для инструментов на колесах Stanley Mobile WorkCenter 3 в 1 1-70-326 | 4 535 грн. |
Ящик 3 в 1 Stanley Mobile Workcenter, 475x284x630 мм 1-70-326 | 4 535 грн. |
Ящик передвижной Stanley "Mobile WorkCenter" (1-70-326) | 4 535 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley 1-70-326
Ціни на Stanley 1-70-326 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-326 | від 4 065 грн. | 35 пропозицій | ||
Stanley 1-70-327 | від 3 316 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →