Ящик для інструменту Stanley FatMax FMST81083-1
Відео 3Фото 28 |
Stanley FatMax FMST81083-1 FatMaxмісткий |
|
Ящик на ніжках, можна використовувати як стілець або драбину, з максимальним навантаженням 150 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMST81083-1
Усі ціни 18 →Ящик-стремянка-лоток 3 в 1 Stanley FatMax 25" FMST81083-1 | 5 099 грн. |
Ящик-лестница для инструмента Stanley "FATMAX" (FMST81083-1) | 5 477 грн. |
Ящик-драбинка для інструменту FatMax, 25”, 290 x 640 x 300 мм STANLEY FMST | 5 477 грн. |
Ящик-стремянка для инструментов Stanley FatMax FMST81083-1 | 5 477 грн. |
Ящик-драбина для інструменту Stanley FatMax 25 (FMST81083-1) FMST81083-1 | 5 476 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →