Шухляди для інструменту Stanley Rolling Workshop STST1-70598
Stanley Rolling Workshop STST1-70598 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Rolling Workshop STST1-70598
Ящик для инструментов Stanley Rolling Workshop двухсекционный с колесами S | 2 299 грн. |
Ящик Stanley Rolling Workshop (STST1-70598) STST1-70598 | 3 037 грн. |
Скринька на колесах для інструментів STANLEY Rolling Workshop STST1-70598 | 3 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →