Шухляди для інструменту Stanley 1-70-327
Фото 16 |
Stanley 1-70-327 -18.7" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-70-327
Ящик для інструментів STANLEY 1-70-327 | 3 316 грн. |
Ящики на колесах Stanley Mobile WorkCenter 2 в 1 (1-70-327) 1-70-327 | 3 936 грн. |
Ящик на Колесах Для Інструментів (475 х 284 х 570 мм) STANLEY "Mobile Work | 4 671 грн. |
Модификації Stanley 1-70-327
Ціни на Stanley 1-70-327 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-326 | від 4 530 грн. | 35 пропозицій | ||
Stanley 1-70-327 | від 3 316 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →