Лоток Stanley STST82710-1
Фото 7 |
Stanley STST82710-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST82710-1
Усі ціни 26 →STANLEY STST82735-1 | 77 грн. |
Лоток сортувальний, розміри 165х120х75 мм STANLEY STST82735-1 | 82 грн. |
Лоток сортувальний Stanley 165х120х75 мм STST82735-1 | 82 грн. |
Лоток сортировочный Stanley (STST82737-1) | 82 грн. |
Лоток сортувальний STANLEY 165х120х75 мм (STST82736-1) STST82736-1 | 82 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінності моделі
- STST82735-1 - чорний колір
- STST82736-1 - червоний колір
- STST82737-1 - синій колір
Модификації Stanley STST82710-1
Ціни на Stanley STST82710-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST82710-1 | від 77 грн. | 26 пропозицій | ||
Stanley STST82712-1 | від 118 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley STST82714-1 | від 225 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →