Літня шина Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W 265/50 R19 110 V 265/50 R19 110 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W
Усі ціни 32 →Шина Starmaxx Incurro H/T ST450 265/50 R19 110W XL | 3 710 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 265/50 ZR19 110W XL | 3 799 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 265/50 ZR19 110W XL | 3 900 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 265/50 R19 110W | 4 107 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 (265/50R19 110W) | 3 753 грн. |
ще 20 пропозицій
Керованість, економічність палива, дизайн, невелика зношеність treadwear 320 Шумність, жорстка та трохи тяжка, веде машину якщо хочете їхати більше 200 км/г Hagreaves: користуюся Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V менше місяця |
Додати відгук
Модификації Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W
Ціни на Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110V | від 5 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Starmaxx Incurro ST450 265/50 R19 110W | від 3 569 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не гріється, дуже еластична та економічна.