Літня шина Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V
Усі ціни 8 →Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V | 2 360 грн. |
STARMAXX Літня шина STARMAXX Novaro ST532 205/60R15 91V | 2 293 грн. |
Літня шина STARMAXX Novaro ST532 205/60R15 91V | 2 217 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V | 2 386 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V | 2 530 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91H | від 2 313 грн. | 8 пропозицій | ||
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R15 91V | від 2 217 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →