Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W
Усі ціни 25 →Шина Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W XL | 2 360 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 215/55 R16 97W XL | 2 493 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W | 2 722 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 (215/55R16 97W) | 2 414 грн. |
Летние шины Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 ZR16 97W XL 1000851400 | 2 522 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W
Ціни на Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Ultrasport ST760 215/55 R16 97W | від 2 354 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →