Заглибний насос Sturm WP9740B
Sturm WP9740B вібраційний 1.1 м³/год 65 м 1.2 м³/год 70 м |
|
C нижнім забором води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm WP9740B
Насос скважинный Sturm с нижним забором воды (WP9740B) | 1 428 грн. |
Насос вибрационный с нижней подачей Sturm WP9740B | 1 303 грн. |
Занурювальний вібраційний насос Sturm WP9740B | 1 428 грн. |
Вібраційний насос Sturm WP9740B | 1 428 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sturm WP9740B
Ціни на Sturm WP9740B |
---|---|---|---|---|
Sturm WP9740B | від 1 303 грн. | 4 пропозиції | ||
Sturm WP9740T | від 1 303 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →